Pytania

O co chciałbyś zapytać?

Po zamówieniu pakietu, który Cię interesuje, dostaniesz e-maila z linkiem do ankiet. Po wypełnieniu ankiet oraz opcjonalnie po rozmowie z Michałem nasz team przystępuje do pracy i układa Ci plany. Następnie plan ułożony pod Twoje preferencję trafia do Ciebie.

Po wypełnieniu przez Ciebie ankiet potrzebujemy od 48 do 72 godzin (liczą się tylko dni robocze) na przygotowanie spersonalizowanego planu. W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać nieznacznie dłużej.

Dla Twojej wygody udostępniamy płatności PayU.

Długość wsparcia zależy od pakietu, który wybierzesz. Standardowo dietę oraz plan treningowy z wykupionego pakietu jednomiesięcznego – można stosować przez miesiąc.

Zmiana mentalności powinna zawsze leżeć u podłoża każdej zmiany w Tobie. Trening mentalny to nasza własna interpretacja – robimy coś ekstra w porównaniu do większości innych oferujących swoje usługi na rynku “FITNESS”. W dzisiejszych czasach często specjaliści skupiają się na wyliczaniu makro w dietach, ilościach powtórzeń w serii, seriach w serii i białkach w białku…my chcemy pomóc TOBIE a żeby do tego doszło, musimy zmienić nawyki, podejście do codzienności i funkcjonowania w niej do tego dołożyć właściwe żywienie oraz pomóc w doborze właściwego treningu.

Jeżeli nie jest to nic poważnego, a lekarz nie widzi przeciwwskazań jak najbardziej. Idealnym stanem byłoby gdybyś dzięki współpracy z nami mógł w miarę możliwości ograniczyć ich przyjmowanie.

Jeżeli zagwarantujesz nam, że będziesz się stosował do naszych wytycznych to jak najbardziej, tylko musi być to gwarancja obustronna:

My-Tobie, Ty-Nam!

Niestety dla Twojego portfela w większości przypadków niższa cena wiąże się z niższą jakością, jeżeli chcesz dostać tasiemca ściągniętego z internetu, napisanego na kolanie gdzie wzorcowo są dwa plany (kobieta/ mężczyzna) powielane i wysyłane z automatu do klienta. W stosunku do efektów, jakie osiągniesz – zmiana Twojego życia – nie jest chyba to tak wiele? W podstawowym pakiecie 199zł miesięcznie…jest to koszt jednorazowej, często dziesięciominutowej wizyty u lekarza, którego puentą będzie wypisanie recepty i umówienie wizyty za miesiąc. Możesz być pewien, że poświęcimy Ci dużo czasu i przekażemy jak najwięcej tego, czego się nauczyliśmy i doświadczyliśmy na sobie i swoich podopiecznych.

Paradoksalnie bardzo nam miło, że “nie zadziałały” one na Ciebie…dzięki temu trafiłeś tutaj. Nie mamy nic przeciwko wysypowi trenerów, trenerek, coachów, z którymi współpraca nie kończy się finalnie trwałymi efektami i zmianami, często takie osoby trafiają do nas i od nas “wychodzą” zadowolone

Nasz “konik”… my chcemy Cię nauczyć, pomóc Ci zmienić nawyki, przyzwyczajenia, punkt widzenia i gdzieś tam daleko, daleko zmienić również trening i plan żywieniowy. Nikogo nie chcemy prowadzić dłużej niż od sześciu do dwunastu miesięcy. Może to dziwnie wyglądać ale nie chcemy Cię uzależnić od naszej pomocy, po okresie zmian masz wylecieć z “gniazda” i ewentualnie po jakimś czasie wrócić po jakąś konsultację lub gdy napotkasz problem.

Patrz zakładka KONTAKT w prawym górnym rogu strony.

Na stronie umieszczone są informację o całym naszym “teamie”, jak widzisz byliśmy zapraszani w wiele “mainstremowych” miejsc, gdzie konsultowano, omawiano z nami różne problemy. Pamiętaj, od Ciebie zależy czy nam zaufasz, nikogo do niczego nie chcemy przekonywać. Możesz mieć pewność, że po współpracy z nami największym autorytetem będziesz Sobie Sam.

Na początek ściągnij darmowy plan, który oferujemy na stronie, znajdziesz tam kilka cennych wskazówek. Jeżeli będziesz zadowolony, zapraszamy do współpracy.

Pierwszy najlepszy dzień, by zacząć, był wczoraj…

Drugi najlepszy jest dziś!